Kontakt: +48 696 479 528

 

ul. Akacjowa 17 | 59-220 Legnica | Dolnyśląsk | Polska

Makijaż permanentny ust Legnica


Makijaż permanentny ust to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas na ich malowaniu i zyskać nieporównywalną do żadnych kosmetyków trwałość. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dobieramy intensywność i odpowiedni odcień makijażu. Jeśli zdecydujesz się na przeprowadzenie zabiegu w naszym salonie Legnicy, z pewnością otrzymasz porady, jaki kształt i kolor będzie odpowiedni do Twojej urody.Kiedy warto zdecydować się na makijaż permanentny ust?


Istnieje parę zaleceń, aby zdecydować się na taki zabieg. Do najważniejszych zalicza się oczywiście oszczędność czasu i trwałość. Jednak usta permanentne sprawdzą się u Ciebie także, jeśli:
• chcesz zawsze wyglądać perfekcyjnie, także po przebudzeniu czy pływaniu w basenie,
• masz bardzo jasną czerwień wargową,
• nie jesteś zadowolona z symetrii Twoich warg,
• chciałabyś mieć ostrzej zarysowane kontury,
• masz widoczne blizny np. po przebytych infekcjach.Co warto wiedzieć o makijażu permanentnym ust wykonywanym w Legnicy?


Istotna jest przede wszystkim dobra kondycja ust. Zadbaj więc o ich nawilżenie. Dobrze, jeśli przed zabiegiem wykonasz również peeling. Pigment lepiej się przyjmie, a makijaż permanentny będzie wyraźniejszy i dokładniejszy. Przed zabiegiem makijażu permanentnego ust w naszym salonie w Legnicy przeprowadzamy wywiad dotyczący Twojego stanu zdrowia. Należy wtedy wypełnić ankietę, w której odpowiesz na kilka podstawowych pytań. Przed każdym makijażem wykonywany jest także dokładny rysunek wstępny. Zabieg ten polega na wprowadzeniu pigmentów do drugiej bądź trzeciej warstwy naskórka ust, czyli na głębokość od 0,3 do 0,5 mm. Przeprowadzamy go za pomocą cienkiej, jednorazowej igły. Co ważne, stosujemy podczas niego znieczulenie, a opuchlizna i zaczerwienie skóry wokół ust powinno ustąpić w kilka godzin po wykonaniu makijażu permanentnego.Ile trwa zabieg i jak długo goją się usta


Czas trwania makijażu permanentnego ust to ok. 2 godziny. Gojenie zajmuje zazwyczaj nie więcej niż 14 dni. Co ważne, po zabiegu kolor może być dość ciemny, ale wraz ze złuszczaniem skóry barwa zdecydowanie się rozjaśni. Złuszczanie trwa ok. 3 dni, natomiast barwa ust stanie się jaśniejsza po ok. 7 dniach. Po 3-4 tygodniach zaleca się wizytę w gabinecie, by po pierwszym zabiegu uzupełnić i skorygować makijaż permanentny ust. Takie permanentne usta możesz nosić przez nawet 3 lata. Jednak warto raz w roku uzupełniać barwnik, aby kolor wciąż był intensywny.Przeciwwskazania do zabiegu


Przed makijażem permanentnym ust, ok. 3-5 dni przed terminem, warto przyjmować medykamenty mające na celu ochronę przed ewentualnym wystąpieniem opryszczki, które uniemożliwia jego przeprowadzenie. Przeciwwskazanie stanowią też wszelkiego innego rodzaju infekcje wirusowe, grzybicze czy bakteryjne ust. Makijażu permanentnego nie wykonuje się też w czasie ciąży i karmienia piersią. Makijaż permanentny ust nie jest wskazany również u osób cierpiących na cukrzycę i choroby nowotworowe. Serdecznie zapraszamy do salonu w Legnicy mieszczącego się przy ulicy Akacjowej 17. Makijaż permanentny ust oraz wiele innych profesjonalnych zabiegów możesz wykonać właśnie tutaj!